Кращі Юристи Онлайн 24 7 В Україні Безкоштовна І Цілодобова Допомога Юристів І Адвокатів

Тобто можна звернутися з питань медичного, трудового, спадкового, сімейного, житлового права та інших підгалузей права. Також медики можуть звернутися щодо адміністративних правопорушень, пов’язаних із порушенням карантинних заходів. Учасники проєкту розраховують, що консультації надаватимуться у разі потреби захисту прав та інтересів саме юрист онлайн медичних працівників, які сьогодні – на передовій боротьби з коронавірусом. На ваші запитання будуть відповідати галузеві фахівці (адвокати, юристи, науковці). Конкретні питання будуть розподілятися між спеціалістами у відповідній галузі права. Консультації будуть надаватися виключно юристами та адвокатами із серйозним практичним досвідом.

юридична консультація онлайн безкоштовно

Послуги юридичної консультації онлайн в Дніпропетровську, Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі та інших містах України доступні вам в форматі онлайн. Ви можете звернутися в чат за попередніми обговоренням вашого питання. Менеджер зв'яже вас з фахівцем з питання, який вас цікавить. З нашою командою ми можете ознайомитися тут.

Онлайн

Там само Вам буде запропоновано залишити свої контактні дані для того, щоб Ви могли отримати відповідь на поставлені питаня телефоном, електронною поштою чи месенджерами. Якщо питання не входить до напрямків, в яких ми компетентні, ми намагатимемося якнайкраще зкоординувати Вас з тим, хто міг би допомогти з поставленим Вами питанням. Я практикуючий адвокат в сфері цивільного права. Спеціалізуюсь на сімейних спорах, об‘єктах нерухомого та рухомого майна, спадщина її оформлення та спори. Виконавче провадження, інші цивільни питання. Реєстрація бізнесу та зміни до установчих документів.

Виникли Питання?

Адвокати програми за ініціативи адвокатки Наталії Бухти розпочинають проєкті готові консультувати pro bono медичних працівників України, які беруть участь у подоланні пандемії, спричиненої COVID-19. У цьому розділі ви можете знайти відповіді на реальні юридичні запитання з нашої практики. Адвокатські, юридичні та страхові послуги, нотаріальний супровід, технічна інвентаризація нерухомого майна, техогляд технічних засобів. Саме юрист з Києва активно займається консультуванням людей в онлайн режимі не тільки в Києві, але на всій території України за всіма категоріям юридичних питань.

Досвідчений адвокат уважно вивчить проблему, в тому числі її документальне обґрунтування. Спеціалісти повинні економити час клієнта, а консультація юриста з питань спадщини в Києві – бути максимально продуктивною. Ці вимоги вже багато років являються основою успіху ЮК «ENTIRE». Все, що потрібно від Вас - це поставити запитання юристу безкоштовно лише в тому разі, якщо ви попередньо встигли заключитидоговір на юридичне обслуговування. Для цього всього лише заповніть форму питання і уважно викладіть суть проблеми.